Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti

 

Director executiv - Mariana Serbanescu

Casa de Pensii a Municipiului Bucuresti

 

Camera 9, etaj 2

Tel:  021/326.05.56

Fax: 021/326.05.41
E-mail: mariana.serbanescu@cnpp.ro

 

 

Director executiv adjunct -

Directia Stabiliri si Plati Prestatii

 

Camera 13, etaj 1

Tel: 031/805.24.38

Fax: 021/212.03.71

E-mail:

 

 

Director executiv adjunct -

Directia Economica

 

Camera 8, etaj 2

Tel:  021/326.05.56

Fax: 021/326.05.41
E-mail:

 

 

Director executiv adjunct- Daniel  Vasilescu

Casa Locala de Pensii Sector 1

 

Camera 12, etaj 1

Tel: 031/805.24.32

Fax: 021/212.03.71

E-mail: daniel.vasilescu@cnpp.ro

 

Director executiv adjunct- Maria Croitoru

Casa Locala de Pensii Sector 2

 

Camera 10, etaj 1

Tel: 031/805.24.39

Fax: 021/212.03.71

E-mail: maria.croitoru@cnpp.ro

 

 

Director executiv adjunct- Carmen Toni

Casa Locala de Pensii Sector 3

 

Camera 15, etaj 3

Tel: 021/326.05.56

Fax: 021/326.05.41

E-mail: carmen.toni@cnpp.ro

 

 

Director executiv adjunct- Daniela Grigore

Casa Locala de Pensii Sector 4

 

Camera 32, etaj 4

Tel: 021/326.05.56

Fax: 021/326.05.41

E-mail: daniela.grigore@cnpp.ro

 

 

Director executiv adjunct- Angela Lazar

Casa Locala de Pensii Sector 5

 

Camera 14, etaj 1

Tel: 031/805.24.40

Fax: 021/212.03.67

E-mail: angela.lazar@cnpp.ro

 

 

Director executiv adjunct- Aurora Staicu

Casa Locala de Pensii Sector 6

 

Tel: 031/432.99.23, 031/432.99.24

Fax: 031/432.99.21

E-mail: aurora.staicu@cnpp.ro